
Комплект постільної білизни ТМ Zeron Stripe Satin 200*220 Beyaz колір білий
2 958 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 17543-е
Деталі
Євро розмір:
Підковдра: 200х220 см (1 шт.) однотонний у смужку.
Простирадло: 240х260 см (1 шт.) однотонна без смужки.
Наволочка: 50х70 см (2 шт.) у смужку
Наволочка: 50х70 см (2 шт.) однотонна без смужки.
Виробник: Туреччина
Опис
Комплект постільної білизни SATIN STRIPE турецького виробництва TM ZERON.Лінія Satin Strip — це преміумбаланс елітної постільної білизни, який виготовляється із сатину найвищої якості. Незвичайний дизайн і подарункова упаковка робить комплекти Satin Strip чудовим подарунком друзям і близьким. Сатин — це дуже міцна та приємна на дотик тканина, під час вибору якого Ви, безсумнівно, не прогадаєте. Постільна білизна «TM ZERON » не блякне й не втрачає кольору навіть після багаторазового прання, оскільки тканини проходять спеціальне оброблення- мерсеризацію. Мета мерсеризації підвищення міцності, надання блиску та шовковистості, поліпшення здатності фарбуватися. Мерсеризована бавовна — це облагороджена бавовна з вишуканим блиском. Водночас фарби стають яскравішими.Виготовляється сатин із сильно скрученої бавовняної нитки. Саме ця сильна скрученість і дає той блиск, який характерний для сатинових тканин. Гладкість поверхні тканини забезпечується тим, що на лицьовій поверхні утворюється настил з основних ниток. Це і дає відчуття блискучій шовковій поверхні.Переваги сатину:1. Матеріал добре зберігає форму та майже не мнеться. Це особливо актуально для тих, хто не любить прасувати постільну білизну, а також тих, хто не застилає ліжко покривалом.2. Сатин, виготовлений зі 100% бавовни, не прилипає до тіла та не ковзає ліжка.3. На дотик сатин дуже гладкий і прохолодний, немов шовк. Але під час сну ви не змерзнете: ця тканина добре тримає тепло (краще шовку), вбирає піт і «дихає». Гігієнічним воно вважається завдяки 100% натуральній бавовні. Цю білизну можна використовувати для теплої та холодної пори року.
Тканина
Страйп-сатин – це розкішна тканина з натуральної бавовни з сатиновим переплетінням та ледь помітними смужками. Вона поєднує в собі м’якість, гладкість і міцність, має легкий шовковистий блиск і чудово виглядає в інтер’єрі. Постіль із страйп-сатину дарує комфорт, довговічність та стильну елегантність.
Переваги
- натуральність і гіпоалергенність
- висока зносостійкість і довговічність
- приємна прохолода влітку та комфорт узимку
- не електризується і легко пропускає повітря
- виглядає елегантно та розкішно
Догляд
Прати вручну або в пральній машині при 30°C. Не використовувати відбілюючі засоби. Можна сушити в сушильній машині.
Догляд за постільною білизною
Прати вручну або в пральній машині за 30°C.
Не тримайте його вологим і не використовуйте вибілювачі.
Ви можете сушити його в сушильній машині на низькій швидкості.
З повним асортиментом товарів Ви можете ознайомитись, перейшовши за посиланням:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zeron |
| Тип комплекту | Двоспальний Євро |
| Тип тканини | Страйп-сатин |
| Щільність | 135 г/м2 |
| Колір | Білий |
| Тематика декору, малюнка | Смужка |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 4 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Туреччина |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 240 см |
| Довжина простирадла | 260 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Так |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 200 см |
| Довжина підковдри | 220 см |
- Ціна: 2 958 ₴






