
Постільна білизна з покривалом Saheser 200 х 220 см Noris Mustard
5 803 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 41243
Тип комплекта: євро
1 х Покривало: 240 х 260 см
1 х Підковдра: 200 х 220 см (з вишивкою)
1 х Простирадло: 240 х 260 см
2 х Наволочки: 50 х 70 см (з вишивкою)
2 х Наволочки: 50 х 70 см
Тканина: ранфорс
Склад: 100% бавовна
Виробник: Туреччина
Опис
Стильний комплект постільної білизни Noris — це гармонійне поєднання сучасного дизайну, природних відтінків і вишуканих деталей. Однотонна основа у стриманих кольорах доповнена делікатною вишивкою з ботанічними мотивами, що додає комплекту елегантності та індивідуальності.
Покривало виконане з фактурної тканини з геометричним рельєфним візерунком, який створює глибину та візуальний об’єм. Наволочки та підковдра оздоблені акуратною вишивкою у вигляді польових квітів, що виглядає стримано й водночас дуже витончено.
Комплект Noris стане ідеальним вибором для тих, хто цінує затишок, естетику та увагу до деталей у кожному елементі дому.
Тканина
Ранфорс – це натуральна тканина з чистої бавовни, дуже практична і володіє високими споживчими властивостями.
Ranforce практично не відрізняється від натуральної бязі. Він також виготовлений з бавовняного волокна. Правда, «турецька бязь» все-таки тонше, міцніше і ніжніше на дотик.
Переваги Ranforce:
- Ranforce, як і бязь, без шкоди переносить сотні прань в гарячій воді: колір і фактура тканини ніяк не змінюються.
- Легкий повітропроникний.
- Вологопроникність дає можливість тканині швидко висихати.
- Висока щільність матеріалу дозволяє наносити на неї якісні малюнки в різній колірній гамі.
- Натуральний Ranforce добре підходить людям, які не виносять синтетичні тканини.
Як доглядати?
Можна використовувати ручне і машинне прання з температурою води не більше 40 ° C. Деякі господині рекомендують прати за допомогою рідких засобів для прання. Сушити краще на свіжому повітрі. Зберігання можливо в традиційному варіанті разом з постільною білизною.
Рекомендації
Рекомендовано міняти постільну білизну два рази на місяць.
З повним асортиментом товарів Ви можете ознайомитися,перейшовши за посиланням:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Saheser |
| Тип комплекту | Двоспальний Євро |
| Тип тканини | Ранфорс |
| Колір | Гірчичний |
| Тематика декору, малюнка | Рослини, квіти |
| Оздоблення та прикраси | Вишивка |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 4 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Покривало з постільною білизною |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 240 см |
| Довжина простирадла | 260 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Кишені наволочки | Без застібки |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 200 см |
| Довжина підковдри | 220 см |
| Розміри | |
| Ширина покривала | 260 |
| Довжина покривала | 240 |
- Ціна: 5 803 ₴








