
Постільна білизна з пледом Saheser Ranforce Zig Zag 200 х 220 см Hardal
3 915 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 40983
Тип комплекта: євро
1 х Плед-покривало: 220 х 240 см
1 х Підковдра: 200 х 220 см
1 х Простирадло: 240 х 260 см
2 х Наволочки: 50 х 70 см
Тканина: ранфорс
Склад: 100% бавовна
Виробник: Туреччина
Опис
Літній комплект постільної білизни з пледом-покривалом від турецького виробництва, бренд Saheser.
Набір складається з пледа-покривала, підковдри, простирадла та двох наволочок. Вафельний плед можна використовувати як покривало у літню пору року.
Тканина
Ранфорс – це натуральна тканина з чистої бавовни, дуже практична і володіє високими споживчими властивостями.
Ranforce практично не відрізняється від натуральної бязі. Він також виготовлений з бавовняного волокна. Правда, «турецька бязь» все-таки тонше, міцніше і ніжніше на дотик.
Переваги Ranforce:
- Ranforce, як і бязь, без шкоди переносить сотні прань в гарячій воді: колір і фактура тканини ніяк не змінюються.
- Легкий повітропроникний.
- Вологопроникність дає можливість тканині швидко висихати.
- Висока щільність матеріалу дозволяє наносити на неї якісні малюнки в різній колірній гамі.
- Натуральний Ranforce добре підходить людям, які не виносять синтетичні тканини.
Як доглядати?
Можна використовувати ручне і машинне прання з температурою води не більше 40 ° C. Деякі господині рекомендують прати за допомогою рідких засобів для прання. Сушити краще на свіжому повітрі. Зберігання можливо в традиційному варіанті разом з постільною білизною.
Рекомендації
Рекомендовано міняти постільну білизну два рази на місяць.
З повним асортиментом товарів Ви можете ознайомитися,перейшовши за посиланням:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Saheser |
| Тип комплекту | Двоспальний Євро |
| Тип тканини | Ранфорс |
| Колір | Гірчичний |
| Тематика декору, малюнка | Рослини, квіти |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Покривало з постільною білизною |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 240 см |
| Довжина простирадла | 260 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Кишені наволочки | Без застібки |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 200 см |
| Довжина підковдри | 220 см |
| Розміри | |
| Ширина покривала | 220 |
| Довжина покривала | 240 |
- Ціна: 3 915 ₴






