
Комплект постільної білизни з мусліну 200х220 см колір блакитний
4 176 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 003
Тип комплекта: євро
1х Підковдра: 200 х 220 см.
1х Простирадло: 240 х 260 см.
2х Наволочки: 50 х 70 см.
Муслінова постільна білизна 2 шарова
Made in Turkey 🇹🇷
Щільність 160г
Ніті 40/1 karde ring cotton
Склад 100% бавовна
Вага 2600г.
Тканина
Муслін – міцний, тонкий та багатофункціональний матеріал відрізняється природнім походженням та особливими властивостями. Тканина має багато варіантів складу та досить примхлива у догляді, при цьому дуже актуальна у сучасному виробництві одягу та домашнього текстилю.
Переваги
Тканину муслін на сучасному ринку текстилю можна зустріти в багатьох видах цієї чудової матерії. Найбільш поширеним і популярним на сьогоднішній день є бавовняний вид мусліну, який представлений в даному покривалі.
Враховуючи те, що вироби з мусліну дозволені навіть новонародженим – про якість тканини немає чого сперечатися.
Властивості тканини:
- повітропроникність;
- гігроскопічність;
- екологічність і безпека завдяки натуральній основі;
- міцність та щільність;
- довговічність і зносостійкість;
- швидко сохне.
Рекомендації по догляду
- прати в теплій воді при температурі не більше 40 градусів;
- перед сушінням добре струснути і розправити;
- щоб уникнути вигоряння не сушити на сонці;
- прасувати в напівсухому вигляді з використанням пари.
З повним асортиментом товарів Ви можете ознайомитися,перейшовши за посиланням:
| Основні | |
|---|---|
| Тип комплекту | Двоспальний Євро |
| Тип тканини | Муслін |
| Щільність | 160 г/м2 |
| Колір | Блакитний |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Країна виробник | Туреччина |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 260 см |
| Довжина простирадла | 240 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Кишені підковдри | На блискавці |
| Кишені наволочки | Без застібки |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 200 см |
| Довжина підковдри | 220 см |
- Ціна: 4 176 ₴






