Новинка

Комплект постільної білизни з мереживом ТМ Velora Home 200 х 220 см Gri
2 654 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 03965
+380 (68) 833-64-33
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тип комплекта: євро
1 х Підодіяльник: 200 х 220 см
1 х Простирадло: 240 х 260 см
2 х Наволочки: 50 х 70 см
Тканина: ранфорс
Склад: 100% бавовна
Виробник: Туреччина
Опис
Додайте вашій спальні королівського шику з комплектом від Velora Home. Це ідеальне поєднання витонченого дизайну з мереживом та бездоганної якості натуральної бавовни. Комплект створений для тих, хто цінує естетику та обирає найкраще для свого відпочинку.
Характеристики:
- Розмір: Євро (підходить для матраців шириною від 160 см).
- Склад: 100% високоякісна бавовна.
- Комплектація:
- Підковдра (1 шт)
- Простирадло (1 шт)
- Наволочки 50х70 см (2 шт) з декоративним мереживом
З повним асортиментом товарів Ви можете ознайомитися,перейшовши за посиланням:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип комплекту | Двоспальний Євро |
| Тип тканини | Ранфорс |
| Колір | Сірий |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Оздоблення та прикраси | Мережива |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Туреччина |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 240 см |
| Довжина простирадла | 260 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 200 см |
| Довжина підковдри | 220 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 654 ₴





