
Комплект постільної білизни Saheser 200 х 220 см Florita Beige колір БЕЖЕВИЙ
4 983 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 41240
Тип комплекта: євро
1 х Підодіяльник: 200 х 220 см (з вишивкою)
1 х Простирадло: 240 х 260 см
2 х Наволочки: 50 х 70 см (з вишивкою)
2 х Наволочки: 50 х 70 см (з рюшею)
Тканина: ранфорс
Склад: 100% варена бавовна
Виробник: Туреччина
Опис
Елегантний комплект постільної білизни Florita — це поєднання мінімалізму та романтичних акцентів. Світла молочна основа прикрашена витонченими квітами глибокого бежевого відтінку, які надають дизайну особливого шарму та теплоти.
Підковдра й наволочки оздоблені делікатною рюшею по краю, що додає комплекту легкості та вишуканості. Лаконічний квітковий принт рівномірно розташований по тканині, створюючи гармонійний та затишний вигляд спальні.
Комплект Florita стане ідеальним вибором для тих, хто цінує затишок, естетику та увагу до деталей у кожному елементі дому.
Тканина
Ранфорс – це натуральна тканина з чистої бавовни, дуже практична і володіє високими споживчими властивостями. Ranforce практично не відрізняється від натуральної бязі. Він також виготовлений з бавовняного волокна.
Спосіб виробництва даної серії дуже цікавий. Оскільки тканина ще на виробництві піддається сильній тепловій та вологій обробці, внаслідок чого відбувається її усадка, яка дає їй злегка стиснутого ефекту. Цей метод обробки тканини ще називають “прання з камінням” (stone wash). Тканина міцна та легка, не сідає, не деформується і не вимагає прасування.
Переваги Ranforce:
Ranforce, як і бязь, без шкоди переносить сотні прань в гарячій воді: колір і фактура тканини ніяк не змінюються.
Легкий повітропроникний.
Вологопроникність дає можливість тканині швидко висихати.
Висока щільність матеріалу дозволяє наносити на неї якісні малюнки в різній колірній гамі.
Натуральний Ranforce добре підходить людям, які не виносять синтетичні тканини.
Як доглядати?
Можна використовувати ручне і машинне прання з температурою води не більше 40 ° C. Деякі господині рекомендують прати за допомогою рідких засобів для прання. Сушити краще на свіжому повітрі. Зберігання можливо в традиційному варіанті разом з постільною білизною.
Рекомендації
Рекомендовано змінювати постільну білизну два раза в місяць.
З повним асортиментом товарів Ви можете ознайомитись, перейшовши за посиланням:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Saheser |
| Тип комплекту | Двоспальний Євро |
| Тип тканини | Ранфорс |
| Колір | Бежевий |
| Тематика декору, малюнка | Рослини, квіти |
| Оздоблення та прикраси | Волани, Вишивка |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 4 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Туреччина |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 240 см |
| Довжина простирадла | 260 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Кишені підковдри | На ґудзиках |
| Кишені наволочки | На ґудзиках |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 200 см |
| Довжина підковдри | 220 см |
- Ціна: 4 983 ₴






