
Набір постільної білизни з покривалом Saheser Ranforce 200 х 220 см Freya Antrasit колір антрацит
5 803 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 40905
Тип комплекта: євро
1 х Покривало: 220х240 см.
1 х Підковдра: 200 х 220 см.
1 х Простирадло: 240 х 260 см
4 х Наволочки: 50 х 70 см
Тканина: ранфорс
Склад: 100% бавовна
Виробник: Туреччина
Опис
Постільна білизна турецького виробництва, бренд Saheser.
Постільна білизна з покривалом виготовлена з натуральних екологічних матеріалів, що сприяє хорошому сну і відпочинку, це можливість зробити ваше спальне місце красивим і затишним, завдяки широкому вибору текстури та кольорів тканини. Купуючи постільну білизну та покривало ви отримуєте якісну тканину і сам продукт. Наявність постільної білизни це рішення проблеми, коли гості залишилися на ніч, ви завжди зможете застелити ліжко красивою білизною. Постільна білизна, це універсальний подарунок до свята.
В данному комплекті покривало має вишукане жакардове плетіння. Комплект оздоблений ніжним мереживом.
Тканина
Ранфорс – це натуральна тканина з чистої бавовни, дуже практична і володіє високими споживчими властивостями. Ranforce практично не відрізняється від натуральної бязі. Він також виготовлений з бавовняного волокна.
Характеристика тканини:
- комфорт і м’якість
- стійкість до усадки та вицвітання
- вологопроникність (дає можливість тканині швидко висихати)
- легкість догляду та прання
Як доглядати?
Можна використовувати ручне і машинне прання з температурою води не більше 40 ° C. Деякі господині рекомендують прати за допомогою рідких засобів для прання. Сушити краще на свіжому повітрі. Зберігання можливо в традиційному варіанті разом з постільною білизною.
Рекомендації
Рекомендовано змінювати постільну білизну два раза в місяць.
З повним асортиментом товарів Ви можете ознайомитися,перейшовши за посиланням:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Saheser |
| Тип комплекту | Двоспальний Євро |
| Тип тканини | Ранфорс |
| Колір | Антрацит |
| Тематика декору, малюнка | Геометричні візерунки |
| Оздоблення та прикраси | Жакардовий візерунок, Мережива |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 4 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Покривало з постільною білизною |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 240 см |
| Довжина простирадла | 260 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Кишені наволочки | Без застібки |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 200 см |
| Довжина підковдри | 220 см |
| Розміри | |
| Ширина покривала | 220 |
| Довжина покривала | 240 |
- Ціна: 5 803 ₴







