
Комплект постільної білизни Limasso Stonewashed 200 х 220 см Butterfly Snow White
4 668 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 41603-е
Тип комплекта: євро
1 х Підодіяльник: 200 х 220 см (на зав’язках)
1 х Простирадло: 240 х 260 см
2 х Наволочки: 50 х 70 см (на зав’язках)
Тканина: ранфорс
Склад: 100% варена бавовна
Щільність: 145 TC (60 ниток/ см. кв.)
Виробник: Туреччина
Опис
Елегантний комплект постільної білизни у білому кольорі з ніжним візерунком метеликів — ідеальний вибір для створення легкої, сучасної та затишної атмосфери у спальні. Лаконічний дизайн підкреслює чистоту стилю та гармонійно доповнює будь-який інтер’єр.
Виготовлений з високоякісної бавовни, комплект дарує приємні тактильні відчуття та забезпечує комфортний сон. Тканина добре пропускає повітря, дозволяє шкірі “дихати” та підтримує оптимальний мікроклімат протягом ночі.
Делікатний принт із метеликами додає легкості та витонченості, роблячи цей комплект не лише практичним, а й стильним елементом декору.
Тканина
Ранфорс – це натуральна тканина з чистої бавовни, дуже практична і володіє високими споживчими властивостями. Ranforce практично не відрізняється від натуральної бязі. Він також виготовлений з бавовняного волокна.
Спосіб виробництва даної серії дуже цікавий. Оскільки тканина ще на виробництві піддається сильній тепловій та вологій обробці, внаслідок чого відбувається її усадка, яка дає їй злегка стиснутого ефекту. Цей метод обробки тканини ще називають “прання з камінням” (stone wash). Тканина міцна та легка, не сідає, не деформується і не вимагає прасування.
Переваги Ranforce:
- Ranforce, як і бязь, без шкоди переносить сотні прань в гарячій воді: колір і фактура тканини ніяк не змінюються.
- Легкий повітропроникний.
- Вологопроникність дає можливість тканині швидко висихати.
- Висока щільність матеріалу дозволяє наносити на неї якісні малюнки в різній колірній гамі.
- Натуральний Ranforce добре підходить людям, які не виносять синтетичні тканини.
Як доглядати?
Можна використовувати ручне і машинне прання з температурою води не більше 40 ° C. Деякі господині рекомендують прати за допомогою рідких засобів для прання. Сушити краще на свіжому повітрі. Зберігання можливо в традиційному варіанті разом з постільною білизною.
Рекомендації
Рекомендовано змінювати постільну білизну два раза в місяць.
З повним асортиментом товарів Ви можете ознайомитися, перейшовши за посиланням:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Limasso |
| Тип комплекту | Двоспальний Євро |
| Тип тканини | Бавовна |
| Щільність | 60 г/м2 |
| Колір | Білий |
| Тематика декору, малюнка | Комахи, метелики |
| Оздоблення та прикраси | Вишивка |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Туреччина |
| Кишені наволочки | На зав'язках |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 240 см |
| Довжина простирадла | 260 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 50 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 200 см |
| Довжина підковдри | 220 см |
- Ціна: 4 668 ₴










