Новинка

Комплект постільної білизни трикотаж/ранфорс з простирадлом на гумці TM Belizza євро розмір Hacket
2 712 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3795-е
+380 (68) 833-64-33
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Постільна білизна від Belizza з сучасної тканини ранфорс, яка вирізняється приємною текстурою та природною міцністю. Турецька якість, 100% бавовна.
Розмір : Євро
Склад і розміри комплекту:
В наборі:
- простирадло трикотажне на резинці, 180х200см., +30см по боках для обхвату матрацу.
- підковдра з ранфорсу, 200х220см.
- наволочки з ранфорсу, 2 штуки, 50х70см.
Що вирізняє цей комплект:
-Тканина добре пропускає повітря та створює комфортний мікроклімат під час сну
-Витримує часті прання без усадки та втрати форми
-Залишається приємною на дотик і не викликає подразнень
-Малюнок та колір зберігають насиченість і чіткість
Паковання: подарункова картонна коробка
Виробник: Туреччина ТМ Belizza
Ранфорс — це дуже щільна тканина, що отримується внаслідок полотняного переплетення кручених ниток. Висока щільність матеріалу забезпечує його довговічність і здатність витримувати численні прання впродовж багатьох років. Білизна водночас продовжує залишатися все таким само яскравим і привабливим, оскільки ранфорс не линяє
Торгова марка Belizza пропонує тільки високоякісну постільну білизну. Відмітною особливістю кожного комплекту є його дороге оформлення. Саме завдяки цьому часто постільну білизну Belizza купується як подарунок для улюблених і близьких людей. Постільні комплекти Belizza — це комфорт і задоволення, європейська якість, натуральні матеріали. Це найкращий подарунок!
З повним асортиментом товарів Ви можете ознайомитися,перейшовши за посиланням:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Марка Belizza |
| Тип комплекту | Двоспальний Євро |
| Тип тканини | Ранфорс |
| Щільність | 56 г/м2 |
| Колір | Різні кольори |
| Тематика декору, малюнка | Геометричні візерунки |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Туреччина |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 180 см |
| Довжина простирадла | 200 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Так |
| Кишені підковдри | На ґудзиках |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 200 см |
| Довжина підковдри | 220 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 712 ₴




