Новинка

Літній набір постільної білизни з махровим піке TM Romeo home Axiom
4 655 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 60365
+380 (68) 833-64-33
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Літні комплекти постільної білизни з піке!
Фірма Romeo home
Виробництво Туреччина
Склад бавовна 100%
В набір входить
Плед махровий
Розмір покривала 220-230см
Простирадло без резинки, тканина ранфорс
Розмір простирадла 240-260см
Наволочки тканина ранфорс глибокий запах
Розмір наволочок 50-70см 2шт.
Гарна подарункова коробка
З повним асортиментом товарів Ви можете ознайомитися,перейшовши за посиланням:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип комплекту | Двоспальний Євро |
| Тип тканини | Ранфорс |
| Колір | Рожевий |
| Тематика декору, малюнка | Смужка |
| Оздоблення та прикраси | Волани |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Покривало з постільною білизною |
| Виробник | Romeo home |
| Тип тканини піке | Махра |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 240 см |
| Довжина простирадла | 260 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Кишені наволочки | На запах |
| Розміри | |
| Ширина покривала | 220 |
| Довжина покривала | 230 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 655 ₴




