Новинка

Літній набір постільної білизни з мусліновим піке TM Romeo home Aether
4 289 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 60278
+380 (68) 833-64-33
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Літні комплекти постільної білизни з піке!
Фірма Romeo home
Виробництво Туреччина
Тканина Ранфорс
Склад бавовна 100%
- Покривало (Муслінове) 230х260 см.
- Простирадло 240х260 см.
- Наволочки : 2 шт. з вишивкою + 2 шт. однотонні 50х70 см.
Домашній комплект постільної білизни з турецьким якісним покривалом з мусліну.
Муслін — це натуральна дихаюча тканина, приємна до дотику, забезпечує комфорт у будь-яку пору року.
Підходить для дому, готелів та подарункових наборів 🎁
Комплект в гарній якісній коробці
З повним асортиментом товарів Ви можете ознайомитися,перейшовши за посиланням:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип комплекту | Двоспальний Євро |
| Тип тканини | Ранфорс |
| Колір | Кремовий |
| Тематика декору, малюнка | Орнамент |
| Оздоблення та прикраси | Вишивка |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Покривало з постільною білизною |
| Виробник | Romeo home |
| Тип тканини піке | Муслін |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 240 см |
| Довжина простирадла | 260 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Кишені наволочки | Без застібки |
| Розміри | |
| Ширина покривала | 220 |
| Довжина покривала | 230 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 289 ₴




