Новинка

Літній набір постільної білизни з вафельним піке TM Romeo home Cipher
4 481 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 60269
+380 (68) 833-64-33
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Літні комплекти постільної білизни з піке!
Фірма Romeo home
Виробництво Туреччина
Тканина Ранфорс
Склад бавовна 100%
- Покривало (Вафельне) 230х260 см.
- Простирадло 240х260 см.
- Наволочки : 2 шт. з вишивкою + 2 шт. однотонні 50х70 см.
Ніжність, колір і комфорт — усе це про наш домашній комплект з вафельним покривалом 🌸
М’яка вафельна тканина турецької якості приємно огортає, а квіткові принти додають особливого настрою весни та гармонії у ваш простір
Комплект в гарній якісній коробці
З повним асортиментом товарів Ви можете ознайомитися,перейшовши за посиланням:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип комплекту | Двоспальний Євро |
| Тип тканини | Бавовна |
| Колір | Різні кольори |
| Тематика декору, малюнка | Рослини, квіти |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Покривало з постільною білизною |
| Виробник | Romeo home |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 240 см |
| Довжина простирадла | 260 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Кишені наволочки | Без застібки |
| Розміри | |
| Ширина покривала | 220 |
| Довжина покривала | 230 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 481 ₴





