
Комплект постільної білизни ТМ LaRomano сатин Premium єгипетська бавовна Туреччина stefan iron
7 134 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: M019295-с
Комплект постільної білизни LaRomano
розміри:
підковдра 160x220 см 2 шт.
простирадло 240x260см
наволочки 50x70 см 2 шт. 50x70 см 2 шт.
тканинна сатин люкс
склад бавовна
Щільність: 300 TC (ниток на дюйм)
виробник LaRomano
країна Туреччина
Дизайн сатинового ліжка від турецького бренда зроблений у симпатичному колірному рішенні та прикрашений гарним принтом, що робить його неймовірно привабливим.
Комплект постільної білизни зшитий із тканини сатин, дуже гладкої та приємної на дотик. Матеріал пройшов спеціальну обробку (мерсеризація). Це Кріпило підвищенню міцності тканини та посиленню стійкості її забарвлення. На вигляд вона має приємний блиск і шовковистість. Після численних прань постільне не вицвітатиме і втрачатиме свої красиві барви. У процесі використання воно не сильно мнеться, не ковзає під час відпочинку.
Рекомендації щодо догляду за постільною білизною сатин:
обов'язково треба прочитати рекомендації щодо догляду за комплектом від ТМ; перед першим застосуванням набору, постирайте його; Т води не ставте вище від позначки в 40 °C; виверніть усе навиворіт; для прання використовуйте мийні засоби тільки для кольорової белі; сушить у розправленому вигляді, краще на свіжому повітрі, уникаючи потрапляння прямих сонячних променів. прасує на середній позначці температурного регулятора праски.
З повним асортиментом товарів Ви можете ознайомитися, перейшовши за посиланням:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | La Romano |
| Тип комплекту | Сімейний |
| Тип тканини | Сатин |
| Щільність | 300 г/м2 |
| Колір | Різні кольори |
| Тематика декору, малюнка | Рослини, квіти |
| Підковдра | 2 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 4 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Туреччина |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 240 см |
| Довжина простирадла | 260 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 50 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Кишені підковдри | На ґудзиках |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 160 см |
| Довжина підковдри | 220 см |
- Ціна: 7 134 ₴


