Новинка

Комплект постільної білизни з жаккарда однотонного ТМ Love you 2-63
3 263 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: M018767-е
+380 (68) 833-64-33
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
РОЗМІРИ:
ЄВРО-Підодіяльник: 200х220, Простирадло: 245х260, Наволочки: 50х70+5(2шт).
СІМЕЙНИЙ-Підодіяльник: 2(160х220), Простирадло: 245х260, Наволочки: 50х70+5(2шт).
ПОЛУТОРНИЙ-Підодіяльник: 160х220, Простирадло: 180х245, Наволочки: 50х70+5(2шт).
Красиве жакардову постільну білизну. Використовується тканина - сатин (бавовна 100%) і жакардові тканини.
Рельєфний візерунок жаккардової тканини виглядає витончено і благородно .
Простирадло, низ підковдри і наволочок - тканина сатин , верх наволочок і підковдри - жаккардова тканина, простирадло з 3-х сторін межує жаккардовою тканиною.
Таке постільна білизна буде прикрасою будь-якого будинку .
Упаковка : подарункова коробка і пакет .
З повним асортиментом товарів Ви можете ознайомитися,перейшовши за посиланням:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Love You |
| Країна виробник | Китай |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Оздоблення та прикраси | Жакардовий візерунок |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Так |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Тематика декору, малюнка | Орнамент |
| Тип комплекту | Двоспальний Євро |
| Тип тканини | Жаккард/Сатин |
| Колір | Ванільний |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Розміри наволочки | |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Розміри простирадла | |
| Довжина простирадла | 260 см |
| Ширина простирадла | 245 см |
| Розміри підковдри | |
| Довжина підковдри | 220 см |
| Ширина підковдри | 200 см |
| Додаткові характеристики | |
| Кишені підковдри | На ґудзиках |
| Простирадло на резинці | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 263 ₴


