
Комплект постільної білизни з вишивкою ТМ Maribor Poplin 200 х 220 см Miha Krem
5 307 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 40901
Тип комплекта: євро
1 х Підодіяльник: 200 х 220 см
1 х Простирадло: 240 х 260 см
4 х Наволочки: 50 х 70 см
Тканина: поплін
Склад: 100% бавовна
Виробник: Туреччина
Опис
Представляємо вашій увазі поплінові комплекти постільної білизни виробника Maribor, що виготовляються з турецької бавовни, якість якої визнана в усьому світі.
Особливістю даних комплектів є оздоблення сучасним вишитим малюнком.
Постільна білизна виготовлена з натуральних екологічних матеріалів, що сприяє хорошому сну і відпочинку, це можливість зробити ваше спальне місце красивим і затишним, завдяки широкому вибору текстури та кольорів тканини. Купуючи постільну білизну ви отримуєте якісну тканину і сам продукт. Наявність постільної білизни це рішення проблеми, коли гості залишилися на ніч, ви завжди зможете застелити ліжко красивою білизною. Постільна білизна, це універсальний подарунок до свята.
Тканина
Поплін – це тканина зі щільним переплетенням ниток, що надає їй високу міцність і зносостійкість. Вона має гладку поверхню і приємну на дотик текстуру, завдяки чому вироби з попліну мають елегантний і стильний вигляд. Поплін може бути виготовлений з різних матеріалів, включно з бавовною, шовком і синтетичними волокнами, що дає змогу підібрати оптимальний варіант для будь-яких потреб.
Переваги Poplin:
комфорт і м’якість
стійкість до усадки та вицвітання
вологопроникність (дає можливість тканині швидко висихати)
легкість догляду та прання
Як доглядати?
Можна використовувати ручне і машинне прання з температурою води не більше 40 ° C. Деякі господині рекомендують прати за допомогою рідких засобів для прання. Сушити краще на свіжому повітрі. Зберігання можливо в традиційному варіанті разом з постільною білизною.
Рекомендації
Рекомендовано змінювати постільну білизну два раза в місяць.
З повним асортиментом товарів Ви можете ознайомитися,перейшовши за посиланням:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maribor |
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | Кремовий |
| Наволочка | 4 (шт) |
| Оздоблення та прикраси | Вишивка |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Так |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Тематика декору, малюнка | Рослини, квіти |
| Тип комплекту | Двоспальний Євро |
| Тип тканини | Поплін |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Розміри наволочки | |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Розміри простирадла | |
| Довжина простирадла | 260 см |
| Ширина простирадла | 240 см |
| Розміри підковдри | |
| Довжина підковдри | 220 см |
| Ширина підковдри | 200 см |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
- Ціна: 5 307 ₴







