Новинка

Комплект постільної білизни євро розмір сатин Cotton Box Imvelo Petrol
3 480 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Imvelo Petrol
+380 (68) 833-64-33
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ДВОСПАЛЬНИЙ ЄВРО:
Підковдра: 200х220, Простирадло: 240х260 Наволочка: 50х70(2шт), 50х70+5(2шт).
Склад: 100% бавовна. Тканина: сатин. Упаковка: подарункова картонна коробка + фірмовий кульок
Сатинове постільна білизна, мабуть, найпопулярніше серед інших. Сатин – це дуже міцна і приємна тканина, при виборі якого Ви, безсумнівно, не прогадаєте.
Сатин виготовляється з сильно крученої бавовняної нитки. Саме ця сильна скрученность і дає той блиск, який характерний для сатинових тканин. Гладкість поверхні тканини забезпечується тим, що на лицьовій поверхні утворюється настил з основних ниток. Це і дає відчуття блискучою шовковою поверхні.
З повним асортиментом товарів Ви можете ознайомитися,перейшовши за посиланням:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cotton Box |
| Тип комплекту | Двоспальний Євро |
| Тип тканини | Сатин |
| Колір | Синій |
| Тематика декору, малюнка | Рослини, квіти |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 4 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Туреччина |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 240 см |
| Довжина простирадла | 260 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 200 см |
| Довжина підковдри | 220 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 480 ₴



