Новинка

Комплект постільної білизни жаккард ТМ First Choice євро розмір Athena Brown
3 654 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Athena Brown-е
+380 (68) 833-64-33
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Постільна білизна
Бренд: First Сhoice
Матеріал: Бавовна
Тканина: Жаккард
Розмір: 200x220
Підковдра: 200х220, Простирадло: 240х260, Наволочки: 50х70(2шт), 70х70(2шт).
Склад 100% бавовна.
Тип тканини: жаккард.
Щільність: 140 г/м2.
Застібка на підковдра: гудзики.
Країна виробник: Туреччина.
Упаковка: подарункова картонна коробка + фірмовий кульок
З повним асортиментом товарів Ви можете ознайомитися,перейшовши за посиланням:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | Коричневий |
| Наволочка | 4 (шт) |
| Особливість наволочок | Різних розмірів |
| Подарункова упаковка | Так |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Тематика декору, малюнка | Орнамент |
| Тип комплекту | Двоспальний Євро |
| Тип тканини | Жаккард |
| Щільність | 140 г/м2 |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Розміри наволочки | |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 70 см |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Розміри простирадла | |
| Довжина простирадла | 260 см |
| Ширина простирадла | 240 см |
| Розміри підковдри | |
| Довжина підковдри | 220 см |
| Ширина підковдри | 200 см |
| Додаткові характеристики | |
| Кишені підковдри | На ґудзиках |
| Простирадло на резинці | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 654 ₴


