
Комплект постільної білизни сатин-жаккард TM Fiesta Home розмір євро Stella Pudra пудроовий
3 959 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Stella Pudra
Підодяльник 200-220см
Простирадло 240-260см
Наволочки
2шт.50-70см+5см вушка
2 шт. 50-70см
Постільна білизна
Сатин-жакард
Від фірми Fiesta, бавовна 100%
Дуже щільна тканина, м'яка з переливом жаккардового набивання.
Дві наволочки і підодяльник джакардовий малюнок, дві наволочки і простирадло гладкі.
Красива подарункова коробка+пакет
Постільна білизна не вигоряє і не втрачає кольору навіть після багаторазових прань, т.к. тканини проходять спеціальну обробку-мерсеризацію. Мета мерсеризації - підвищення міцності, надання блиску і шовковистості, поліпшення здатності фарбуватися. Мерсеризована бавовна це облагороджена бавовна з вишуканим блиском. При цьому фарби стають яскравішими.
Сатиновий жаккард добре зігріває в холодну пору і охолоджує тіло в спеку, створюючи ідеальний мікроклімат. У ряді особливостей:
Матеріал гладкий, не має ворсинок, фактура має шовковистість, приємна на дотик.
Малюнок тканини - завжди двосторонній, при цьому там де він злегка опуклий і темніший з одного боку, він буде злегка втиснутим і світлішим.
Тканина не меніться, не утворює затяжок і катишків, не ковзає під вагою тіла.
Щільність переплетення ниток становить 170-220 ниток на 1 кв.см
С полным ассортиментом товаров Вы можете ознакомится,перейдя по ссылке:
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | Пудровий |
| Наволочка | 4 (шт) |
| Оздоблення та прикраси | Жакардовий візерунок |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Так |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Тематика декору, малюнка | Східні мотиви |
| Тип комплекту | Двоспальний Євро |
| Тип тканини | Жаккард |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Розміри наволочки | |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 50 см |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Розміри простирадла | |
| Довжина простирадла | 260 см |
| Ширина простирадла | 240 см |
| Розміри підковдри | |
| Довжина підковдри | 220 см |
| Ширина підковдри | 200 см |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
- Ціна: 3 959 ₴




