
Комплект постільної білизни сатин stripe ТМ Fiesta Home, Туреччина колір синій
4 241 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Line lacivert
Виробник:Fiesta Home , Туреччина.
Тканина: Сатин Stripe, 100% бавовна.
Євро розмір:
Підодіяльник: 200*220 см (1шт).
Простирадло: 240*260 см (1шт).
Наволочка: 50*70 см (2шт)
Наволочка: 50*70 +5 см вушка (2шт)
Тканина дуже щільна. м'яка...Дві наволочки і підодіяльник в смужку. дві наволочки і простирадла гладкі...
Упаковка: красива подарункова коробка+пакет
Постільна білизна не вигоряє і не втрачає кольору навіть після багаторазових прань, т. к. тканини проходять спеціальну обробку - мерсеризацию. Мета мерсеризації підвищення міцності , надання блиску і шовковистості, поліпшення здатності забарвлюватися. Мерсеризує бавовна це облагороджений бавовна з вишуканим блиском. При цьому фарби стають яскравішими.
Сатинове постільна білизна, мабуть, найпопулярніше серед інших. Сатин – це дуже міцна і приємна тканина, при виборі якого Ви, безсумнівно, не прогадаєте.
Сатин виготовляється з сильно крученої бавовняної нитки. Саме ця сильна скрученность і дає той блиск, який характерний для сатинових тканин. Гладкість поверхні тканини забезпечується тим, що на лицьовій поверхні утворюється настил з основних ниток. Це і дає відчуття блискучою шовковою поверхні.
Переваги сатину:
1. Материал хорошо сохраняет форму и почти не мнется. Это особенно актуально для тех, кто не любит гладить постельное белье, а также тех, кто не застилает постель покрывалом.
2. Сатин, изготовленный из 100% хлопка, не прилипает к телу и не скользит по кровати.
3. На ощупь сатин очень гладкий и прохладный, словно шелк. Но во время сна вы не замерзнете: эта ткань хорошо держит тепло (лучше шелка), впитывает пот и «дышит». Гигиеничным оно считается благодаря 100% натуральному хлопку. Это белье можно использовать для теплого и холодного времени года.
С полным ассортиментом товаров Вы можете ознакомится,перейдя по ссылке:
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | Синій |
| Наволочка | 4 (шт) |
| Оздоблення та прикраси | Жакардовий візерунок |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Так |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Тематика декору, малюнка | Смужка |
| Тип комплекту | Двоспальний Євро |
| Тип тканини | Страйп-сатин |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Розміри наволочки | |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 50 см |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Розміри простирадла | |
| Довжина простирадла | 260 см |
| Ширина простирадла | 240 см |
| Розміри підковдри | |
| Довжина підковдри | 220 см |
| Ширина підковдри | 200 см |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
- Ціна: 4 241 ₴





